hakkimizda

Hakkımızda

Karbeyaz halı yıkama olarak 2012 yılında sektöre girdik. 8 Yıldır Karbeyaz halı yıkama olarak faliyet göstermekteyiz. KARBEYAZ HALI YIKAMA olarak verdiğimiz hizmetler halı yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama , yorgan yıkama , stor yıkama , battaniye yıkama hizmetlerini de vermekteyiz.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, gelişen teknolojiyi ve alanımızdaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Hedefimiz halı yıkama sektöründe daha iyi hizmet verebilmek, edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri işimize yansıtarak hizmet kalitesini arttırmaktır.

 

Kalite Politikamız

Her gün gelişen ve değişen halı yıkama sektöründe daha iyi bir yer edinmek için, en doğru ve profesyonel hizmeti vermeyi amaç edindik.

En kaliteli temizlik maddelerini kullanarak, kusursuz ve mükemmel bir temizlik hedefliyoruz.

Ekonomik fiyat politikamız ve profesyonel personelimizle birlikte yıkadığımız halı ve diğer ürünleri zamanında teslim ederek, sürekli olarak müşteri memnuniyetini arttırmayı planlıyoruz.

 

Vizyonumuz

Her gün gelişen yeni teknolojileri takip ederek, bunları en iyi bir biçimde işimize yansıtarak, sürekli pozitif yönde değişen ve gelişen bir hizmet anlayışını prensip edinerek, sektörde farklılık yaratmak.

 

Misyonumuz

Her geçen gün daha iyi ve daha profesyonel bir hizmet anlayışıyla, üzerimize aldığımız işleri zamanında teslim ederek hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de hizmet sektörüne en etkili bir biçimde katkıda bulunmak.